VIP Schule

Szkoła językowa VIP Schule oferuje unikatowe i innowacyjne podejście do nauczania języka niemieckiego, zaprojektowane wyłącznie z myślą o menedżerach średniej i wyższej kadry  zarządzającej.

Kursy VIP Schule przygotowywane są indywidualnie dla każdego kursanta lub grupy uczniów w celu ścisłego dostosowania programu zajęć do potrzeb, umiejętności, zainteresowań, jak również możliwości czasowych uczestników.

Proponowane przez VIP Schule metody nauki języka niemieckiego zostały wypracowane na podstawie kilkunastoletnich doświadczeń, uzyskanych w pracy jako lektor, tłumacz oraz menedżer, wykonywanej dla międzynarodowych korporacji, polskich przedsiębiorstw oraz wiodących szkół językowych.

Zapraszam na wstępną, bezpłatną, niezobowiązującą konsultację, podczas której poznam Państwa potrzeby oraz umiejętności językowe. W wyniku takiego spotkania, zaproponuję indywidualny program nauki. Analizę przeprowadzam każdorazowo zarówno w przypadku zajęć indywidualnych, jak i w przypadku skierowania do mnie całej grupy.

 

Serdecznie zapraszam

Barbara Dalach

Lektor języka niemieckiego i założycielka VIP Schule